KONST / Litografier / Färglitografi 13988009
nr 1398 8009
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, "Tunnan". Signerad, numrerad 118/250, oramat löst blad, 43x59 cm
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16
17/5 21:35:46
100 kr
19/5 22:16:28